Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

08 stycznia 2016

Ferie 2016

Piątek 15 stycznia 2016 r. będzie ostatnim dniem nauki szkolnej przed przerwą międzysemestralną w wielkopolskich szkołach. Dla tych, którzy zimowe ferie spędzą w domach Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” i Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowały różnorodny program.

Niezależnie od pogody gostyńskie dzieci i młodzież nie powinny się nudzić. Oferta zajęć jest bardzo bogata. Obok licznych atrakcji sportowych na lodowisku, basenie i kręgielni, XIX Mistrzostw Gminy Gostyń w Halowej Piłce Nożnej uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych (29 stycznia), spektaklów teatralnych „Wilk i Zając” (18 stycznia) i „American dream” (29 stycznia), „Kociego baliku” organizowanego przez Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Noe” (24 stycznia) oraz balu karnawałowego „W krainie postaci z filmów Disneya” (31 stycznia) przewidziano m.in. zajęcia plastyczne i taneczne, warsztaty mydełkowe oraz pokaz iluzjonistyczny (27 stycznia).

Przez dwa tygodnie w godz. 9.00 - 18.00 bilet wstępu na krytą pływalnię „Na Fali” kosztować będzie dzieci i młodzież z gminy Gostyń tylko 5 złotych (za okazaniem legitymacji szkolnej). Odbywać się będą także lekcje pływania w ramach akcji „Wszyscy pływają” oraz gry i zabawy ruchowe na lodowisku „Poślizg kontrolowany”.

Większość imprez odbywać się będzie w obiektach GOK „Hutnik”, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz w szkolnych salach sportowych.

Ferie - GOK Hutnik
Ferie - GOK Hutnik
Ferie -  OSiR
Ferie - OSiR

Pliki do pobrania:

https://gostyn.pl/Ferie_2016.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl