Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

13 marca 2020

Zmiany w obsłudze klienta w gminnych instytucjach. Załatw swoje sprawy przez internet

W związku z profilaktyką koronawirusa i w trosce o wspólne bezpieczeństwo samorząd gminy Gostyń zdecydował o czasowych zmianach w obsłudze klienta w gminnych instytucjach. Zmiany dotyczą Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, a także pracy administracji w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”, Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Gostyń, Muzeum w Gostyniu oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Zamknięta zostanie kasa w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu.

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gostyniu od 13 marca do 25 marca 2020 roku włącznie wprowadzone zostaną środki ostrożności zmniejszające możliwość przeniesienia wirusa:

1)      wizyty osobiste klientów w Ośrodku ograniczone zostaną do pilnych spraw lub interwencji (biuro obsługi klienta lub pokój rozmów z klientem);

2)      wnioski można składać pocztą tradycyjną, poprzez platformę e-PUAP lub osobiście w biurze obsługi klienta (wniosek może być dostarczony także przez osoby upoważnione);

3)      odwołane zostaną wizyty pracowników socjalnych w terenie oraz wszelkie spotkania, w tym spotkania Grup Roboczych Zespołu Interdyscyplinarnego.

Kontakt telefoniczny z pracownikami Ośrodka pod numerem tel. 65 572 01 11.

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” od piątku 13 do piątku 20 marca 2020 roku będzie nieczynny.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Gostyń będzie zamknięta od poniedziałku 13 marca do środy 25 marca. Dyżur pełnić będzie dwóch pracowników instytucji w godz. 7.00-15.00, natomiast wszelkie wizyty trzeba wcześniej umówić telefonicznie pod numerem telefonu 730800787.

Od poniedziałku 16 marca gostyńskie Muzeum czynne będzie w godz. 7.00-15.00, natomiast wszelkie wizyty trzeba wcześniej umówić telefonicznie pod numerem telefonu 655721297.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu zwraca się z prośbą, aby wszystkie sprawy były załatwiane telefonicznie lub mailowo. Jeśli jednak zajdzie pilna konieczność osobistego kontaktu, prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie spotkania: 65 57 58 900. Pracownicy Ośrodka będą pełnili dyżury w godz. 8.00-15.00 w biurze administracji ul. Sportowa 1.

W Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu od poniedziałku 16 marca do odwołania zostaje zamknięta kasa. Regulowanie zobowiązań może odbywać się za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Wnioski można przesyłać pocztą lub na adres e-mail: zwikgost@zwikgost.cc.pl, a informacji można zasięgnąć dzwoniąc pod numer telefonu: 65 572 94 30.

https://gostyn.pl/Zmiany_w_obsludze_klienta_w_gminnych_instytucjach__Zalatw_swoje_sprawy_przez_internet.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl