Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

08 września 2021

Szkolenia dla młodych przedsiębiorców

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na kolejną edycję szkoleń dla przedsiębiorców.

„Biznes na próbę” – spotkanie na temat działalności nierejestrowej

Działalność nierejestrowa jest rozwiązaniem dla osób, które prowadzą drobną działalność zarobkową i uzyskują przychód do 1400 zł miesięcznie. Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się m.in.: kto i jak może założyć taką działalność, jak prowadzić księgowość, jak rozliczyć PIT. 

Szkolenie odbędzie się we wtorek 14 września 2021 roku w godzinach od 16.00 do 17.30. By uczestniczyć w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

„Biznes na starcie” - niezbędnik młodego przedsiębiorcy

Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą. Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak można zdobyć finansowanie na start, zarówno ze środków zwrotnych (pożyczki preferencyjne) jak i bezzwrotnych (dotacje), o obowiązkach wobec US i ZUS.

Szkolenie odbędzie się we wtorek 21 września 2021 roku w godzinach od 16.00 do 18.00. By uczestniczyć w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

„Plan na biznes” – uporządkuj swój pomysł na biznes

Specjaliści wytłumaczą jak tworzyć biznesplan, co to jest Business Model Canvas, jak, przy użyciu jednej kartki, zaplanować wszystkie kluczowe elementy biznesu oraz jak zmienić perspektywę na klientocentryczną.

Spotkanie zaplanowane jest na wtorek 28 września 2021 roku w siedzibie Stowarzyszenia w godzinach od 16.00 do 18.00. By uczestniczyć w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Dodatkowe informacje na temat wszystkich spotkań można uzyskać telefonicznie - pod numerem 537 007 087.

https://gostyn.pl/Szkolenia_dla_mlodych_przedsiebiorcow_42283.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl