Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Piknik na Wałach

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: plac zabaw przy ul. Leszczyńskiej
Data rozpoczęcia: 2019-06-12 16.00
Data zakończenia: 2019-06-12 18.00

Na placu zabaw na ulicy Leszczyńskiej stanie największa, jak do tej pory, w Gostyniu zabawka dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Z tej okazji w środę 12 czerwca 2019 roku zorganizowany zostanie „Piknik na Wałach”. Tego dnia na wszystkie dzieci czekało będzie wiele atrakcji.

„Piknik na Wałach” rozpocznie się o godzinie 16.00. Poza największą niespodzianką jaką będzie nowy zestaw zabawowy na placu przygotowywanych zostanie wiele atrakcji m.in. malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych oraz konkursy, gry i zabawy dla dzieci. Na wszystkie dzieci czekała będzie także kolorowa wata cukrowa. Na imprezie pojawią się także goście specjalni: Myszka Miki i jego przyjaciółka Myszka Minnie. Organizatorem imprezy są: Młodzieżowa Rada Miejska w Gostyniu i Wydział Komunikacji Społecznej.

Podczas zabawy odbędzie się także zbiórka publiczna – to inicjatywa młodzieżowych radnych z „piątki”. Pieniądze wrzucone do puszki przeznaczone zostaną na leczenie wicedyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 Ksawerego Kempy, który walczy z chorobą nowotworową. Organizatorem zbiórki będzie Komitet Społeczny „Wesprzyj Ksawerego”.

https://gostyn.pl/Piknik_na_Walach_40481.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl