Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

27 kwietnia 2023

PPK: darmowe indywidualne konsultacje od 18 V

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne indywidualne konsultacje dotyczące tematów związanych z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK). Pierwsze konsultacje w Gostyniu odbędą się w czwartek 18 maja 2023 roku.
Szczegółowy harmonogram konsultacji znajduje się tutaj.
Korzystając z konsultacji można uporządkować swoją wiedzę, a także lub dowiedzieć się, kiedy istnieje obowiązek wprowadzenia PPK do swojej firmy. Konsultacje skierowane są do pracodawców i osób prowadzących działalność gospodarczą. Dotyczyć mogą między innymi:
- podstawowych informacji o PPK,
- zasad korzystania ze środków zgromadzonych w PPK,
- podmiotów zatrudniających i ich obowiązków,
- wyboru instytucji finansowej.
Mateusz Kozłowski, Regionalny Ekspert PPK odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości, zarówno w zakresie spraw kadrowo-płacowych, jak też zagadnień istotnych z punktu widzenia pracownika. Pomoże w kwestiach technicznych związanych z wprowadzaniem PPK w przedsiębiorstwie. Aby skorzystać z indywidualnych konsultacji PPK prosimy o zostawienie swoich danych w formularzu, który dostępny jest tutaj. Organizatorzy skontaktują się z nadawcą, aby potwierdzić termin oraz godzinę indywidualnej konsultacji.

https://gostyn.pl/PPK_darmowe_indywidualne_konsultacje.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl