Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

28 września 2022

Niemieckie firmy poszukują polskich wykonawców do współpracy

Stowarzyszenie Wpierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego planuje zorganizować w dniach 24-26 listopada 2022 roku misję gospodarczą do Niemiec. W związku z tym poszukiwane są zainteresowane udziałem w tym wyjeździe przedsiębiorstwa z branży murarskiej, kamieniarskiej, wnętrz i sztukaterii, ślusarstwa i kowalstwa artystycznego, stolarki okiennej i drzwiowej, rzeźb w drewnie czy renowacji mebli.

W trakcie wyjazdu przewidziano m.in. zwiedzanie prestiżowych targów Denkmal w Lipsku. To wiodąca w Europie impreza dla branży ochrony i zachowania zabytków oraz dziedzictwa kulturowego. Odbędą się też rozmowy kooperacyjne umawiane zgodnie z preferencjami przedsiębiorców oraz spotkania z przedstawicielami Izby Rzemieślniczej w Dreźnie. Uczestnicy wyjazdu mogą liczyć na zwiedzanie Drezna i Lipska pod kątem zabytków przeznaczonych do renowacji. Zapewnione zostanie także zakwaterowanie, wyżywienie oraz przejazd. Szczegółowy program wyjazdu tutaj.

Koszt wyjazdu na misję gospodarczą ponoszony przez przedsiębiorcę wynosi zaledwie 700 zł brutto za osobę. Wyjazd jest w 70% dofinansowany, dzięki współpracy w ramach EEN (Enterprise Europe Network) – europejskiej sieci ośrodków wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa.

Zainteresowane osoby SWPPG zaprasza do kontaktu telefonicznego pod numerami 537 007 087 oraz 539 310 205. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 30 września 2022 roku.

https://gostyn.pl/Niemieckie_firmy_poszukuja_polskich_wykonawcow_do_wspolpracy.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl