Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

11 października 2021

Nie kupuj. Adoptuj! Znajdź przyjaciela na resztę życia.

Od blisko piętnastu lat Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Noe” pomaga bezdomnym zwierzętom zapewniając im leczenie, karmę, przeprowadzając działania interwencyjne i poszukując domów adopcyjnych. Od dekady Stowarzyszenie wspiera również Schronisko w Dalabuszkach i to głównie za jego pośrednictwem 2000 psów i ponad 500 kotów znalazło nowy dom, a najprawdopodobniej ponad dwa razy tyle osób zyskało nowych przyjaciół.

Dzięki pracującym w schronisku osobom oraz wolontariuszom, zwierzęta żyją w komfortowych warunkach, wyprowadzane są na spacery i w razie potrzeby znajdują się pod opieką weterynarza. Cyklicznie organizowane są również Drzwi Otwarte podczas których potencjalne nowe rodziny mogą poznać podopiecznych schroniska.

Schronisko w Dalabuszkach czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-17.00 oraz w soboty w godz. 10.00-12.00. Osoby zainteresowane adopcją, które chcą poznać podopiecznych schroniska lub po prostu wyprowadzić psa na spacer mogą odwiedzać schronisko w godzinach jego funkcjonowania. Informację na temat przebywających w schronisku zwierząt można uzyskać pod numerem tel. 609 184 745.

https://gostyn.pl/Nie_kupuj__Adoptuj__Znajdz_przyjaciela_na_reszte_zycia_.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl