Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

26 sierpnia 2022

Mobilna strona sklepu internetowego. Bezpłatne szkolenie

Jak prowadzić atrakcyjną mobilną stronę sklepu internetowego? Odpowiedzi na to pytanie można będzie uzyskać podczas szkolenia, do udziału w którym zaprasza Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Półtoragodzinne darmowe szkolenie odbędzie się w wersji online. Zaplanowano je na środę 7 września 2022 roku na godzinę 11.00. Zgłaszać można się już teraz.
W trakcie spotkania podane zostaną praktyczne wskazówki i przydatne narzędzia ułatwiające przygotowanie atrakcyjnej wersji mobilnej sklepu internetowego. Uczestnicy dowiedzą się, o jakie elementy trzeba zadbać, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku oraz jak korzystać z analityki w celu zwiększenia sprzedaży. Ponadto mowa będzie o tym, jak ważna jest szybkość ładowania strony i jak ją mierzyć; jak zadbać o elementy strony i jakie narzędzia stosować, aby usprawnić jej działanie. Forma i język szkolenia będzie jasna i przyjazna.
W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dostępny jest tutaj.
Szkolenie jest elementem programu "Firmy Jutra", organizowanego przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

https://gostyn.pl/Mobilna_strona_sklepu_internetowego__Bezplatne_szkolenie.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl