Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

17 września 2021

Konsultacje w sprawie rewitalizacji linii kolejowej

W związku z tym, że firma BBF Sp. z o.o., na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przygotowuje Studium Planistyczno-Prognostyczne w ramach II etapu naboru do Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej + do 2028 roku dla projektu pn. „Rewitalizacji linii kolejowej nr 360 na odcinku Gostyń – Kąkolewo” zaplanowano spotkanie informacyjne dla mieszkańców.

Konsultacje w formie online  odbędą się w poniedziałek 4 października 2021 r. o godzinie 16.30. Aby wziąć udział w konsultacjach należy przesłać informację o chęci uczestnictwa na adres mailowy: konsultacje@bbf.pl, do piątku 1 października 2021.

Link do telekonferencji wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu zostanie przesłany w piątek 1 października wszystkim osobom, które wyraziły wolę uczestnictwa w konsultacjach.

Celem spotkania informacyjnego jest zebranie opinii, uwag oraz sugestii od mieszkańców dotyczących proponowanego trasowania połączenia kolejowego nr 360 na odcinku Gostyń – Kąkolewo.

https://gostyn.pl/Konsultacje_w_sprawie_rewitalizacji_linii_kolejowej.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl