Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

11 marca 2019

„Jak rozwijać firmę z Google Moja Firma”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na warsztaty praktyczne „Jak rozwijać firmę z Google Moja Firma”. Warsztaty odbędą się w środę 20 marca 2019 roku w sali Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3). Początek o godzinie 11.00.

Warsztaty skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu powiatu gostyńskiego, którzy chcą być lepiej widoczni dla klientów z okolicy.  Na warsztatach będzie można dowiedzieć się jak założyć oraz jak prowadzić wizytówkę w Google Moja Firma. Warsztaty będą miały charakter praktyczny, dlatego niezbędne będą własne laptopy i smartfony. Warsztaty poprowadzi:

  • Karolina Maj - MBA, Team Leader. Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. 
  • Bartłomiej Andrzejewski - Dziecko Internetowych Rewolucji. Postanowił związać się z nimi jeszcze za czasów studenckich podczas szkoleń organizowanych na uczelniach. Zaowocowały one zupełną zmianą perspektywy, a także poszerzeniem horyzontów. Dzięki Rewolucji wpadł na pomysł przeprowadzenia badań z zakresu oczekiwań wobec współczesnego muzealnictwa. Rozszerzył także swoje umiejętności - studia skończył jako archeolog ale w ramach szkoleń nabył wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Te doświadczenia sprawiły że przygoda z marketingiem, która rozpoczęła się od szkolenia, aktualnie zaowocowała pracą przy Rewolucjach. Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier - elektronicznych czy planszowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja za pomocą strony: https://googlewarsztaty.evenea.pl/

https://gostyn.pl/Jak_rozwijac_firme_z_Google_Moja_Firma.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl