Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Wirtualna premiera książki G. Skorupskiego

Data rozpoczęcia: 2021-01-29 18.00
Data zakończenia: 2021-01-29

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu oraz Wydawnictwo Oficynka zapraszają wszystkich miłośników literatury, a w szczególności kryminałów, na wirtualne spotkanie z Grzegorzem Skorupskim promujące Jego najnowszą powieść pt. „Dom pod Czerwonym Dębem”.

Autor powieści to gostynianin, historyk, twórca czterech powieści kryminalnych: „Tajemnica domu zacnego Szkota”, „Smak błękitu”, „Dłonie śmierci” i „Dom pod Czerwonym Dębem”.
„Dom pod Czerwonym Dębem” to trzecia część serii mrocznych kryminałów o prokuratorze Adamie Karskim, który staje w szranki z okrutnymi i inteligentnymi mordercami, by wciąż przekonywać się, że zło czynione przez człowieka nie zna granic i może przybierać niejedną maskę. Jest burzliwy wieczór 1930 roku. Zygmunt Korniłowski, członek BBWR, biznesmen i hedonista, urządza kolację, na której ma ogłosić pewną decyzję. Nie wie, że tej kolacji nie przeżyje… Morderca rozpoczął już bowiem swoje dzieło. Zdaje sobie sprawę, że jego przeciwnikiem będzie sam Adam Karski.

Spotkanie  z pisarzem odbędzie się 29 stycznia 2021 r. o godz. 18.00 na platformie Wirtualnej Biblioteki  oraz fanpage’u biblioteki.
W wydarzeniu można wziąć udział logując się poprzez własny profil na portalu społecznościowym Facebook i wchodząc na Fanpage Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu. Tym samym odwiedzający ma możliwość zadawania pytań autorowi w komentarzu pod transmisją live. Osoby, które nie posiadają własnego konta na Facebooku mogą uczestniczyć w spotkaniu poprzez stronę Wirtualnej Biblioteki, a pytania zadawać poprzez wiadomości SMS wysyłane na numer 730-800-787.

https://gostyn.pl/Wirtualna_premiera_ksiazki_G__Skorupskiego.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl