Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

10 października 2018

Wernisaż wystawy Alicji Galon „Architektura czerni i bieli”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu zaprasza na wernisaż wystawy Alicji Galon „Architektura czerni i bieli”, który odbędzie się odbędzie się 17 października 2018 roku o godzinie 18.00.

Tematem wystawy są fotografie przede wszystkim architektury, choć nie tylko. Ważną rolę odgrywa w nich geometria i światłocień. W części prac mamy również do czynienia z eksperymentalną formą abstrakcji. Ekspozycję prezentowaną w ramach 4. Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki, organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu można zwiedzać do soboty 17 listopada 2018 roku.

Alicja Galon pochodzi z Gostynia. Fotografią cyfrową zajmuje się hobbystycznie i zawodowo. Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej, kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych oraz Grafiki Projektowej w Collegium Da Vinci. Na co dzień pracuje jako Graphic Designer w poznańskiej agencji reklamowej. Pierwszą nagrodę za swoje zdjęcia otrzymała w 2007 r. W 2013 roku jej fotografie znalazły się w wydawnictwie „Kolory Nadziei”. Wykonane przez nią zdjęcia uczestniczyły m.in. w wernisażu z okazji otwarcia studenckiej galerii „Drewutnia” w Poznaniu oraz były prezentowane na wystawie „Pomiędzy przeszłością a teraźniejszością” w poznańskim Rezerwacie Archeologicznym „Genius Loci”.

https://gostyn.pl/Wernisaz_wystawy_Alicji_Galon_Architektura_czerni_i_bieli.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl