Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Warsztaty w Bibliotece

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Biblioteka
Data rozpoczęcia: 2019-03-31 13.00
Data zakończenia: 2019-03-31 17.00

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Z tej okazji marcowa „Niedziela w Bibliotece” przygotowana jest pod znakiem kolorowego jajka i to w carskim wydaniu. Już 31 marca zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na warsztaty wielkanocne, które poprowadzą „Biskupianki w podróży”.

Kolorowe pisanki wielkanocne to elementy, bez których nie wyobrażamy sobie Wielkanocy. Malowane, skrobane, oklejane, barwne lub monochromatyczne – pomysłów na ozdobienie wielkanocnych pisanek jest mnóstwo. W tym roku zapraszamy na warsztaty zdobienia wydmuszek jaj gęsich inspirowanych jajkami cesarskimi Faberge – jubilerskimi cudeńkami. Będą one przepiękną ozdobą wielkanocnego stołu, ale możemy także sprawić, by były wyjątkowym prezentem wielkanocnym dla bliskiej osoby,  tak jak zwykł to robić car Aleksander III.

Zapisy na godziny (13.00, 14.00, 15.00) przyjmowane są w wiadomości na profilu facebook.pl/BibliotekaGostyn i na e-mail czytelnia@biblioteka.gostyn.pl.
Liczba miejsc ograniczona.
Jednocześnie informujemy, że Biblioteka w niedzielę będzie czynna od 13.00 do 17.00. Można będzie skorzystać z oferty oddziału dla dzieci i młodzieży, czytelni, wypożyczalni i zbiorów audio.

https://gostyn.pl/Warsztaty_w_Bibliotece.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl