Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

23 lipca 2020

Wakacje w kinie

Miłośnikom nastrojowej atmosfery kameralnego kina przypominamy, że Kino „Pod Kopułą” w Gostyniu działa i stoi otworem dla dzieci i dorosłych. Zachowując procedury bezpieczeństwa, w okresie wakacji zapraszamy najmłodszych na poranki kinowe i seanse popołudniowe, wieczorem natomiast czekamy na starszą widownię. A już od najbliższego piątku premiera, która ucieszy i dzieci, i dorosłych. Legendarna produkcja o losach Scooby'ego, Kudłatego i pozostałych członków tajemniczej spółki - „Scooby-Doo!” na ekranie „Kina Pod Kopułą” od 24 lipca.

„Scooby-Doo!” pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić z zaświatów psa Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną „apsokalipsę”. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie –wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał. Seanse „Scooby-Doo!” w gostyńskim kinie do 5 sierpnia.

Dorosłym miłośnikom francuskiego humoru polecamy też komedię „Jak być dobrą żoną”, która na ekranie gostyńskiego kina również od 24 lipca. Szczegółowy repertuar na stronie https://www.gok.gostyn.pl/Repertuar.html/. A jeśli chcecie uniknąć stania przy kasie, pamiętajcie, że bilet kupić możecie drogą elektroniczną poprzez witrynę www.bilety24.pl.

https://gostyn.pl/Wakacje_w_kinie.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl