Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

10 lipca 2021

W niedzielę zmiany w komunikacji miejskiej i utrudnienia dla kierowców

W niedzielę 11 lipca2021 roku w związku z organizacją szosowego wyścigu kolarskiego nastąpi czasowa zmiana funkcjonowania komunikacji miejskiej na liniach autobusowych nr 9 i 10. NA trasie wyścigu ruch samochodowy będzie wstrzymany.

W niedzielę dla linii autobusowej nr 9 zawiesza się odjazd z przystanków: Tuwima (9.46) oraz Sportowa (9.47). Jednocześnie wyznacza się tymczasowe przystanek odjazdu: Twardowskiego I (9.45), Twardowskiego (9.46), Podleśna (9.47). Pozostała trasa pozostaje bez zmian.

Dla linii autobusowej nr 10 zawiesza się odjazd z przystanków: Sportowa (12.02) oraz Tuwima (12.03). Jednocześnie wyznacza się tymczasowy przystanek odjazdu: Twardowskiego II (12.02). Pozostała trasa pozostaje bez zmian.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie Klub Sportowy SOLID SPORT z Leszna w związku z organizacją szosowego wyścigu kolarskiego informuje, że w niedzielę 11 lipca 2021 roku występować mogą na lokalnych drogach utrudnienia w ruchu. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

Wyścig odbywać się będzie w godz. 11.00 – 15.00 na trasie Gostyń (Sportowa, Starogostyńska) – Stary Gostyń - Stankowo- Stary Gostyń- Gostyń (Starogostyńska, Sportowa). Ruch samochodowy na trasie wyścigu będzie  wstrzymany. Organizatorzy wyścigu proszą o zachowanie szczególnej ostrożności przy wyjazdach z posesji.

https://gostyn.pl/W_niedziele_zmiana_w_komunikacji_miejskiej_i_utrudnienia_dla_kierowcow.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl