Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

04 stycznia 2023

Uwaga, silny wiatr!

Na obszarze Wielkopolski, w tym także w rejonie Gostynia, od środy 4 stycznia od godziny 20.00 do czwartku 5 stycznia 2023 roku do godziny 15.00 może występować silny wiatr – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, z kierunków zachodnich Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Wszelkie dostrzeżone negatywne efekty zjawisk atmosferycznych prosimy zgłaszać odpowiednim służbom – w sytuacjach zagrażających życiu osób lub bezpieczeństwu, także bezpieczeństwu w ruchu drogowym, należy korzystać z numeru alarmowego 112. Uszkodzenia mienia publicznego można też zgłaszać pod numerem alarmowym Straży Miejskiej 507 154 706.
By otrzymywać ostrzeżenia o lokalnych zagrożeniach pobierz bezpłatną aplikację Regionalny System Ostrzegania przygotowaną przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Więcej o aplikacji, a także o tym, jak ją zainstalować, można dowiedzieć się tutaj

https://gostyn.pl/Uwaga__silny_wiatr__43357.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl