Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

16 stycznia 2022

Uwaga, silny wiatr!

Na obszarze Wielkopolski, w tym także w rejonie Gostynia, w poniedziałek 17 stycznia 2022 roku od godziny 0.00 do godziny 16.00 może występować silny wiatr – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h, z północnego-zachodu i zachodu. Najsilniejsze porywy wystąpią nad ranem i w pierwszej części dnia.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Wszelkie dostrzeżone negatywne efekty zjawisk atmosferycznych prosimy zgłaszać odpowiednim służbom – w sytuacjach zagrażających życiu osób lub bezpieczeństwu, także bezpieczeństwu w ruchu drogowym, należy korzystać z numeru alarmowego 112. Uszkodzenia mienia publicznego można też zgłaszać pod numerem alarmowym Straży Miejskiej 507 154 706.
By otrzymywać ostrzeżenia o lokalnych zagrożeniach pobierz bezpłatną aplikację Regionalny System Ostrzegania przygotowaną przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Więcej o aplikacji i o tym jak ją zainstalować można dowiedzieć się tutaj.

https://gostyn.pl/Uwaga__silny_wiatr_.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl