Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

25 września 2020

Uwaga! Możliwe burze, lokalnie grad!

Na części obszaru Wielkopolski, w tym także w rejonie Gostynia, w piątek 25 września 2020 roku w godzinach od 15.00 do 22.00 mogą występować burze z opadami deszczu - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 25 mm, lokalnie 35 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie możliwe są także opady gradu.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Wszelkie dostrzeżone negatywne efekty zjawisk atmosferycznych prosimy zgłaszać odpowiednim służbom – w sytuacjach zagrażających życiu osób lub bezpieczeństwu, także bezpieczeństwu w ruchu drogowym, należy korzystać z numeru alarmowego 112. Uszkodzenia mienia publicznego można też zgłaszać pod numerem alarmowym Straży Miejskiej 507 154 706.
By otrzymywać ostrzeżenia o lokalnych zagrożeniach pobierz bezpłatną aplikację Regionalny System Ostrzegania przygotowaną przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Więcej o aplikacji i o tym jak ją zainstalować można dowiedzieć się tutaj.

https://gostyn.pl/Uwaga__Mozliwe_burze__lokalnie_grad_.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl