Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

01 września 2022

Inspiracje na wakacje

W dniach 24 i 29 sierpnia 2022 roku odbyły się dwa jednodniowe turnusy terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z gminy Gostyń pod nazwą „Inspiracje na wakacje”.

Podczas realizacji pierwszego turnusu dzieci wraz z opiekunami udali się do „Westernlandu” w Józefowie, gdzie czekało na nich wiele atrakcji, takich jak przejażdżka dyliżansem w zaprzęgu konnym, płukanie złota, zawody w dojeniu krów czy ujeżdżaniu byka rodeo. Ponadto uczestnicy wyjazdu mogli wziąć udział w różnego rodzaju grach i zabawach integracyjnych.

Drugi turnus „Inspiracje na wakacje” odbył się w Gościńcu „Marzymięta”, gdzie młodzi ludzie mogli uczestniczyć w zajęciach sportowych w parku linowym oraz warsztatach tematycznych. Dodatkową atrakcją były spacery z alpakami czy karmienie zwierząt.

Zadanie realizowane jest w ramach programu „Rodzina – wartości drużyna – edycja II” finansowanego w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie – edycja 2022”.

https://gostyn.pl/Turnus_terapeutyczny_43114.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl