Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Turniej Piłki Nożnej z okazji 100-lecia MKS Kania Gostyń

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Stadion OSiR
Data rozpoczęcia: 2022-09-03 9.00
Data zakończenia: 2022-09-03

3 września 2022 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu odbędzie się turniej piłkarski. To kolejny punkt obchodów jubileuszu gostyńskiej Kani.

W Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy o Puchar Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu z okazji 100-lecia MKS Kania Gostyń wezmą udział: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, MANN + HUMMEL, Ardagh Glass S.A., NETBOX PL Sp. z o.o., Gmina Gostyń, Convert PL Sp. z o.o., Oldboys MKS Kania, Spółdzielnia Mleczarska.

Turniej rozpocznie się o godz. 9.00 na dwóch boiskach o wymiarach „młodzik”, udział w grze biorą drużyny składające się z 6 zawodników + bramkarz (oraz 3 rezerwowych).

Przed turniejem odbędzie się losowanie grup, mecze odbywać się będą w systemie grupowym, „każdy z każdym” w grupie - dwie grupy po 4 zespoły, zwycięzcy grup spotykają się w finale turnieju, drużyny z drugich miejsc rozgrywają mecz o trzecie miejsce, drużyny z 3 miejsc o 5, a z 4 miejsc o 7.

Sponsorem turnieju jest Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, a organizatorami MKS Kania Gostyń i portal www.gaso-gostyn.pl.

Zapraszamy kibiców, sympatyków, rodziny zawodników, emocji podczas turnieju na pewno nie zabraknie.

Prosimy drużyny i kibiców o wrzucenie dobrowolnej kwoty do puszki na rzecz Zuzi Suleckiej, podczas turnieju będzie obecny przedstawiciel akcji „Zuzia kontra SMA”.

https://gostyn.pl/Turniej_Pilki_Noznej_z_okazji_100-lecia_MKS_Kania_Gostyn.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl