Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

06 listopada 2020

Szkolenia dla młodych przedsiębiorców

W listopadzie na całym świecie obchodzony jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W tym roku Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego dołączyło do obchodów jako organizator dwóch wydarzeń.

 

„Biznes na próbę” – spotkanie na temat działalności nierejestrowej

Działalność nierejestrowa jest rozwiązaniem dla osób, które prowadzą drobną działalność zarobkową i uzyskują przychód do 1300 zł miesięcznie. Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się m.in.: kto i jak może założyć taką działalność, jak prowadzić księgowość, jak rozliczyć PIT. 

Webinar odbędzie się we wtorek 17 listopada 2020 roku w godzinach od 16.00 do 17.30. By uczestniczyć w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

„Biznes na starcie” - niezbędnik młodego przedsiębiorcy

Webinar skierowany jest do osób, które chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą. Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak można zdobyć finansowanie na start, zarówno ze środków zwrotnych (pożyczki preferencyjne) jak i bezzwrotnych (dotacje), o obowiązkach wobec US i ZUS.

Webinar odbędzie się w czwartek 19 listopada 2020 roku w godzinach od 16.00 do 17.30. By uczestniczyć w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Dodatkowe informacje na temat obu spotkań można uzyskać telefonicznie - pod numerem 537 007 087. 

https://gostyn.pl/Szkolenia_dla_mlodych_przedsiebiorcow.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl