Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

25 stycznia 2019

Stypendia i nagrody dla sportowców

Burmistrz Gostynia przyznał stypendia sportowe oraz nagrodę za uzyskany wynik sportowy 29 zawodnikom reprezentującym różne dyscypliny sportowe. Łącznie na ten cel przeznaczono ponad 25 tys. zł. Nagrodę w wysokości 2.000 zł otrzymała Zofia Stachowiak zawodniczka Stowarzyszenia Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie 1 miejsca podczas Mistrzostw Europy juniorek w boksie.

Stypendia sportowe otrzymali:

  • Dominik Poznański (Uczniowski Klub Sportowy „Kaniasiatka”) za zajęcie 5 miejsca podczas Mistrzostw Świata do lat 19 w siatkówce plażowej (Nanjing Chiny, 10-15.07.2018 r.), 9 miejsca podczas Mistrzostw Europy do lat 20 w siatkówce plażowej (Anapia Rosja, 28.06.2018 – 01.07.2018 r.), przynależność do Kadry Narodowej Mężczyzn w Siatkówce Plażowej.
  • Julia Chuda (KS AZS AWF Wrocław) za zajęcie 7 miejsca podczas Mistrzostw Polski U-23 w rzucie oszczepem (Sieradz 30.06.2018 r. do 01.07.2018 r.), 10 miejsca podczas Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem (Lublin 20-22 lipca 2018 r.), 4 miejsca podczas Akademickich Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem (Łódź 19-20.05.2018 r.).
  • Julia Biskup (Kolarski Klub Sportowy „Gostyń”) za zajęcie 6 miejsca w jeździe na czas parami, podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym (Golczewo, 06.10.2018 r.).
  • Zofia Stachowiak (Stowarzyszenie Klub Sportowy Sporty Walki Gostyń) za zajęcie 1 miejsca podczas Mistrzostw Europy juniorek w boksie  (Anapia Rosja, 16.10.2018 r.).
  • Zuzanna Jankowiak (Stowarzyszenie Klub Sportowy Sporty Walki Gostyń) za zajęcie 3 miejsca podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie  (Wałcz, 03-07.10.2018 r.).
  • Zofia Picz (UKS Jedynka Kórnik) za zajęcie 1 miejsca podczas Mistrzostw Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich (Pruszków, 11-14.10.2018 r.), 2 miejsca podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym - sprint, kategoria junior młodszy (Pruszków 30.07.2018 r. do 02.08.2018 r.), 1 miejsca podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym – sprint drużynowy, kategoria junior młodszy (Pruszków 30.07.2018 r. do 02.08.2018 r.).
  • Michał Dudka (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za dział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Piotr Frąckowiak (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Dawid Kolan (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Michał Kubeczka (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Sławomir Kuzia (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Dariusz Łagoda (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Tomasz Majchrzak (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Mateusz Matysiak (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Tomasz Nojman (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Bartosz Pietrzyk (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Robert Przewoźny (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Krzysztof Seiffert (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Bartłomiej Staryczenko (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Mariusz Szymaniewicz (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Artur Twardowski (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Karol Wojciechowski (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Rafał Wolsztyniak (Stowarzyszenie Gostyński Futsal) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorów (Polska Liga Futsalowa).
  • Marta Maciejewska (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy AMBER Kalisz) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorek (Polska Liga Piłki Siatkowej).
  • Agata Olejniczak (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy AMBER Kalisz) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu II ligi seniorek (Polska Liga Piłki Siatkowej).
  • Karolina Przybylak (UKS MRÓZ Jedynka Kórnik) za zajęcie 3 miejsca podczas Mistrzostw Polski w kolarskie torowym U23, konkurencja scratch (Pruszków, 20-21.10.2018 r.).
  • Karol Olejniczak (TechniSat EMS SMS Olimp Oborniki Śląskie) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu III ligi seniorów (Polska Liga Piłki Siatkowej).
  • Patryk Michalczyk (TechniSat EMS SMS Olimp Oborniki Śląskie) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu III ligi seniorów (Polska Liga Piłki Siatkowej).
  • Katarzyna Kiestrzyńska (Gminny Ludowy Klub Sportowy „BARYCZ”) za udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu III ligi seniorek (Polska Liga Piłki Siatkowej).

https://gostyn.pl/Stypendia_i_nagrody_dla_sportowcow.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl