Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Stand-Up Wojtka Kamińskiego, Michała Zenknera oraz Ewy Błachnio

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: GOK "Hutnik"
Data rozpoczęcia: 2021-09-18 20.00
Data zakończenia: 2021-09-18

Wojtek Kamiński

Znany z Kabaretu Jurki Wojtek tym razem wystąpi ze swoim solowym programem „Ślad”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w nowej rodzinie, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia.

 

Michał Mimi Zenkner

Od kilkunastu lat na scenie komediowej, głównie w kabaretach Hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójść na całość i pokazać swój program "Ślizgawka". To portret faceta około czterdziestki, w połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło. Dlaczego jest taki, a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

 

Ewa Błachnio

Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą audycję Poliż Temat w RMF FM. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i pełna widownia.
 
 

Bilety dostępne w kasie GOK "Hutnik" oraz na stronie internetowej.

https://gostyn.pl/Stand-Up_Wojtka_Kaminskiego__Michala_Zenknera_oraz_Ewy_Blachnio.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl