Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

Spotkanie z Szymonem J. Wróblem

Miejscowość: Gostyń
Miejsce: Biblioteka
Data rozpoczęcia: 2021-12-14 17.00
Data zakończenia: 2021-12-14

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu zaprasza na spotkanie z Szymonem J. Wróblem, które odbędzie się 14 grudnia 2021 r. o godz. 17.00 w Czytelni dla Dorosłych. Szymon J. Wróbel to dziennikarz, który współpracował m.in. z krakowskim Dziennikiem Polskim, Lounge Magazynem, Miesięcznikiem Znak, TVN Style, TVP Kraków, czy Miastem Muzyki RMF.

W plebiscycie Dziennika Zachodniego 2021 roku ukazała się jego najnowsza książka wydana przez Wydawnictwo MG „Humorem i (u)Śmiechem” i jest to prawdopodobnie najpoważniejsza książka o humorze, jaka do tej pory powstała. Składają się na nią wyjątkowe wywiady, przeplatane kultowymi żartami i zapomnianymi słowami pomnikowych mentorów. Dla jednych ta książka będzie wskazówką czy inspiracją, dla kogoś lekiem na gorszy dzień, innych pobudzi do refleksji, będą też tacy, dla których może stać się czystą rozrywką w miłym towarzystwie.
Znajdziemy w niej barwne i często zaskakujące historie niezwykłych postaci, takich jak: Profesor Jan Miodek, Anna Dymna, Abelard Giza, Krzysztof Wielicki, Krzysztof Skiba, Jacek Fedorowicz, Joanna Kołaczkowska, Artur Andrus, Kamil Nosel i wielu innych, których na różny sposób łączy humor i (u)śmiech. A wszystko, co znajdziemy na kolejnych jej stronach, okraszone zostało karykaturami artysty Szymona Teluka.

https://gostyn.pl/Spotkanie_z_Szymonem_J__Wroblem.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl