Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

18 stycznia 2023

SP5 poszukuje referenta

Gostyńska "Piątka" poszukuje samodzielnego referenta ds. kadr i płac. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu ogłosiła nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Zainteresowani mogą składać dokumenty do środy 25 stycznia 2023 roku.
By zostać zatrudnionym trzeba posiadać obywatelstwo polskie, a także wyższe wykształcenie kierunkowe. Do podstawowych wymagań należy także: znajomość regulacji prawnych w obszarze oświaty, kadr, wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych i świadczeń socjalnych. Miejscem pracy będzie siedziba szkoły (Gostyń, ul. Graniczna 1), a praca wykonywana będzie w systemie jednozmianowym w pełnym wymiarze - od poniedziałku do piątku w godzinach pd 7.00 do 15.00.
Pełen wykaz wymagań oraz szczegółowy zakres obowiązków, a także wykaz wymaganych dokumentów i oświadczeń, które należy złożyć wraz z listem motywacyjnym, można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej SP5. Termin ich składania w sekretariacie szkoły (lub przesłania) wyznaczono na 25 stycznia br. Dokumenty, które wpłyną do szkoły po tym terminie, nie będą rozpatrywane.

https://gostyn.pl/SP5_poszukuje_referenta.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl