Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

26 marca 2020

Remont świetlicy w Brzeziu i Sikorzynie

Rozstrzygnięto przetargi na remont dwóch świetlic wiejskich w gminie Gostyń. Wyremontowana zostanie świetlica w Brzeziu i w Sikorzynie.
 
Na ogłoszony przez burmistrza Gostynia przetarg dotyczący remontu świetlicy wiejskiej w Brzeziu wpłynęły 2 oferty. Korzystniejszą pod względem ceny i okresu udzielonej gwarancji złożyła firma Remontowo-Budowlana z Brzezia. W ramach inwestycji m.in. wymalowane zostaną ściany, zamontowane drzwi, grzejniki, oświetlenie, a także wykonana zostanie instalacja wodno-kanalizacyjna. Prace prawdopodobnie zakończą się w czerwcu 2020 roku.
 
W przetargu dotyczącym remontu świetlicy wiejskiej w Sikorzynie wystartowały 4 firmy. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe z Leszna, które przeprowadzi inwestycję. W świetlicy m.in. wykonane będą nowe ścianki działowe i podwieszane sufity, zamontowane zostaną drzwi, powstanie także instalacja elektryczna i klimatyzacji. Prace powinny zakończyć się we wrześniu 2020 roku.
 
Przypomnijmy, że to kolejne etapy remontów obu świetlić. W Brzeziu m.in. powstała już instalacja kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania i elektryczna, wymieniono także stolarkę okienną i drzwiową. W Sikorzynie natomiast wykonano m.in. instalacje: wodociągową, kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, zamontowano klimatyzatory, a także wyremontowano dach, wymieniono stolarkę okienną, a uszkodzoną powierzchnię budynku naprawiono i odmalowano.

https://gostyn.pl/Remont_swietlicy_w_Brzeziu_i_Sikorzynie.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl