Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

07 listopada 2022

Szkolenie: Platforma Usług Elektronicznych ZUS bez tajemnic

Jakie są korzyści dla płatnika składek z posiadania konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS? Odpowiedź na to pytanie uzyskają uczestnicy bezpłatnego szkolenia, na które zaprasza Zakład Ubezpieczeń Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.
Szkolenie zaplanowane jest na środę 16 listopada 2022 roku w sali szkoleniowej SWPPG w Gostyniu, ul. 1 Maja 13/3 (deptak). Początek o godzinie 10. Przewidywany czas trwania: 2 godziny.
Platforma Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) to narzędzie, które ułatwia dostęp do usług świadczonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednym z jego najważniejszych elementów jest portal PUE, dzięki któremu większość spraw można załatwić przez internet.
Zgodnie z przepisami, od 1 stycznia 2023 roku każdy, kto jest płatnikiem składek, ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. PUE ZUS to duże ułatwienie dla przedsiębiorców, dlatego warto założyć swój profil jak najszybciej.
Zakres szkolenia:
- Omówienie korzyści z posiadania konta na PUE ZUS,
- Jakie sprawy można załatwić przez PUE,
- Możliwość założenia konta płatnika.
W celu zarejestrowania się na szkolenie prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

https://gostyn.pl/Platforma_Uslug_Elektronicznych_ZUS_bez_tajemnic__Darmowe_szkolenie.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl