Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

30 maja 2019

„Piknik na Wałach”

Za kilka dni na placu zabaw na ulicy Leszczyńskiej stanie największa, jak do tej pory, w Gostyniu zabawka dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Z tej okazji w środę 12 czerwca 2019 roku zorganizowany zostanie „Piknik na Wałach”. Tego dnia na wszystkie dzieci czekało będzie wiele atrakcji.

„Piknik na Wałach” rozpocznie się o godzinie 16.00. Poza największą niespodzianką jaką będzie nowy zestaw zabawowy na placu przygotowywanych zostanie wiele atrakcji m.in. malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych oraz konkursy, gry i zabawy dla dzieci. Na wszystkie dzieci czekała będzie także kolorowa wata cukrowa. Na imprezie pojawią się także goście specjalni: Myszka Miki i jego przyjaciółka Myszka Minnie. Organizatorem imprezy są: Młodzieżowa Rada Miejska w Gostyniu i Wydział Komunikacji Społecznej.

Podczas zabawy odbędzie się także zbiórka publiczna – to inicjatywa młodzieżowych radnych z „piątki”. Pieniądze wrzucone do puszki przeznaczone zostaną na leczenie wicedyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 Ksawerego Kempy, który walczy z chorobą nowotworową. Organizatorem zbiórki będzie Komitet Społeczny „Wesprzyj Ksawerego”.

Zestaw zabawowo-sprawnościowy, który będzie największą atrakcją imprezy, to też największa zabawka dla dzieci, jaka do tej pory została zamontowana w gminie Gostyń – jego wymiary to 14,5x8,5 m. Dwupoziomowa zabawka składać się będzie m.in.: z kilku zjeżdżalni, tuneli, wież, dwupoziomowych przejść między wieżami, zjazdów strażackich typu frisbee i paneli zabawowo-edukacyjnych.

Nowy zestaw zabawowo-sprawnościowy
Nowy zestaw zabawowo-sprawnościowy
Piknik na Wałach
Piknik na Wałach

https://gostyn.pl/Piknik_na_Walach.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl