Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

19 maja 2021

Oferta pracy dla głównego księgowego w OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze głównego księgowego. Osoby zainteresowane pracą mają czas na złożenie aplikacji do środy 2 czerwca 2021 roku.

By zostać zatrudnionym w OSiR należy posiadać wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, doświadczenie minimum trzy lata pracy w księgowości oraz znajomość regulacji prawnych w zakresie ustaw: o rachunkowości, o finansach publicznych, o podatku od towarów i usług, o samorządzie gminnym, prawo zamówień publicznych. Dodatkowe wymogi stawiane przed kandydatami to m.in.: doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego, znajomość zasad księgowości budżetowej, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz zasad gospodarki finansowej jednostek budżetowych i dyscypliny finansów publicznych.

Poszukiwana jest osoba komunikatywna, posiadająca umiejętności pracy w zespole, radząca sobie w sytuacjach kryzysowych.

Do głównych zadań przypisanych do stanowiska należy między innymi: opracowywanie projektu oraz planu  finansowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu, prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami, czuwanie nad prawidłowością zawieranych umów, bieżąca kontrola oraz analiza planu dochodów i wydatków Ośrodka.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze oraz wykaz niezbędnych dokumentów można znaleźć tutaj.

https://gostyn.pl/Oferta_pracy_dla_glownego_ksiegowego_w_OSiR.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl