Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

21 czerwca 2022

Od ponad 6 lat witani są prezentem „Jestem z Gostynia”

Od ponad 6 lat nowo urodzone maluchy pochodzące z naszej gminy otrzymują od samorządu prezent opatrzony logotypem „Jestem z Gostynia. Najpierw, w latach 2016-2018, były to ręczniki, a od 2019 roku kocyki. Blisko 1,5 tysiąca maluchów otrzymało do tej pory powitalny upominek opatrzony logo „Jestem z Gostynia”.

Kocyki, przy wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego, otrzymują rodzice dzieci, które przyszły na świat w miejscowym szpitalu i są meldowane na pobyt stały w gminie Gostyń. Mięciutki, morski kocyk z logo „Jestem z Gostynia” to jeden z elementów polityki prorodzinnej gminy Gostyń, a także budowania i przywiązywania mieszkańców do marki Gostyń od najmłodszych lat. Jest to prezent dla maluchów, a także dla rodziców w podziękowaniu za wyzwanie, jakie podejmują, wychowując kolejnego mieszkańca naszej gminy. Również w 2022 roku nowo urodzeni mieszkańcy gminy Gostyń otrzymywać będą w prezencie od samorządu morskie kocyki z logo „Jestem z Gostynia”.

Rodzice maluchów, które na świat przyjdą w innym szpitalu, ale jeden z rodziców musi być mieszkańcem gminy Gostyń i tutaj zameldowane po urodzeniu zostanie dziecko, mogą również odebrać swój kocyk w Urzędzie Stanu Cywilnego (parter gostyńskiego ratusza, pokój nr 4, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30).

 

fot. Monika Konieczna, Monika Ratjczak

https://gostyn.pl/Od_ponad_6_lat_witani_sa_prezentem_Jestem_z_Gostynia.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl