Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

05 maja 2020

Obiekty sportowe czynne od 5 maja

Od wtorku 5 maja będą znowu czynne niektóre obiekty sportowe o charakterze otwartym w gminie Gostyń. Będą to: boisko orlik na osiedlu Pożegowo, boisko sztuczne przy ul. Górnej, boisko wielofunkcyjne w Goli, bieżnia lekkoatletyczna oraz boiska treningowe przy ul. Sportowej 1.

Ze względu na pandemię koronawirusa, w trosce o zdrowie, zarówno klientów, jak i pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu, wprowadzamy zasady bezpieczeństwa, które będą obowiązywać na obiektach do odwołania. Zostały one przygotowane w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Osir prosi o zapoznanie się z wytycznymi i bezwzględne ich przestrzeganie. Osoby, które nie będą respektować obowiązujących zasad, będą wypraszane z obiektów. Zasady korzystania można znaleźć na stronie www.osir.gostyn.pl.
Harmonogram obiektów: www.osir.gostyn.pl. Na stronie internetowej OSiR dostępne są także aktualne informacje dotyczące rezerwacji boisk przez zorganizowane grupy. Rezerwacje boisk dla klubów, stowarzyszeń etc. można dokonać w Biurze Obsługi Klienta OSiR, pod numerem telefonu 65 57 58 910, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

https://gostyn.pl/Obiekty_sportowe_czynne_od_5_maja.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl