Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

14 czerwca 2019

„No to GRAMY!” – oficjalne otwarcie boiska treningowego

Kompleks przy ulicy Sportowej zmienia swoje oblicze. Rok temu powstała tam profesjonalna bieżnia lekkoatletyczna, a w tym roku powstało tam boisko treningowe z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Z tej okazji w sobotę 29 czerwca 2019 roku na stadionie przy ulicy Sportowej odbędzie się wielka, piłkarska fiesta. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15.00.

Tego dnia na gostyńskim stadionie na wszystkich miłośników sportu, szczególnie piłki nożnej, czekać będzie wiele atrakcji. Będą gry i zabawy sportowe z animatorami (m.in. strzały do bramki w alkogoglach, sztafeta z piłą nożną), gigantyczne piłkarzyki, piłkarzyki sprężynowe i stołowe, bramka celnościowa i radarowo-celnościowa, sumo piłki, gra FIFA, siłomierz kopnięć, a także malowanie twarzy w barwy kibicowskie. Na stadionie będą także warsztaty z kibicowania, cheerleadingu i trików piłkarskich oraz pokazy cheerleaderek i Freestyle Football.

Na nowo wyremontowanej płycie boiska zmierzą się również w turnieju piłkarskim 4 drużyny. W szranki staną drużyny: Urzędu Miejskiego w Gostyniu, radnych Rady Miejskiej w Gostyniu, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu, a także Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Na wszystkich łasuchów czekać będzie także słodka niespodzianka – tort w kształcie boiska.

https://gostyn.pl/No_to_GRAMY__-_oficjalne_otwarcie_boiska_treningowego.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl