Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

08 czerwca 2021

Nie jesteś sam – zapisz się do grupy wsparcia

Gmina Gostyń uruchamia grupę wsparcia dla rodzin zmagających się z depresją i innymi zaburzeniami emocjonalnymi. Zapisy przyjmowane są telefonicznie – pod numerem 607 768 232 lub mailowo na adres mrajewska@um.gostyn.pl

Jeśli:

  • jesteś osoba doświadczająca trudności z powodu depresji bądź choroby bliskiej Ci osoby
  • czujesz złość, lek, bezradność i nie wiesz jak dalej postępować w swoim życiu
  • dokucza Ci samotność i czujesz, ze nikt Cię nie rozumie

to ta grupa wsparcia jest dla Ciebie. Zadzwoń albo wyślij maila i przekonaj się, że nie jesteś sam.

Przypomnijmy, że to nie jedyna forma pomocy jaką przygotowała gmina Gostyń. Wcześniej uruchomiono gostyński telefon zaufania. We wtorki w godz. 16.00-17.00 i w czwartki w godz. 10.00-11.00 dyżur przy telefonie pełni psycholog. Z bezpłatnej pomocy skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy gminy Gostyń, w tym co warto podkreślić także dzieci i młodzież. By uzyskać anonimowo pomoc wystarczy zadzwonić na numer 667 626 900. Jeśli jesteś rodzicem, a Twoje dziecko zmaga się z depresją, zaburzeniami emocjonalnymi, lub innymi problemami wymagającymi rady psychologa, jeśli masz problem w kontakcie ze swoim dzieckiem skorzystaj z bezpłatnej terapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży oraz terapii rodzinnej. Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z pomocy mogą zapisać się na terapię dzwoniąc pod numer telefonu 655752131.

Zadanie realizowane jest w ramach programu „Razem możemy więcej – zamknijmy drzwi przed depresją” finansowanego z programu z zakresu pomocy osobom  z zaburzeniami psychicznymi pod nazwą „Od zależności ku samodzielności – edycja 2021” Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Nie jesteś sam
Nie jesteś sam

https://gostyn.pl/Nie_jestes_sam_-_zapisz_sie_do_grupy_wsparcia.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl