Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

04 maja 2020

Majowy Konkurs Internetowy – ODPOWIEDZI, LAUREACI

Zwyciężczynią Majowego Konkursu Internetowego „Czy znasz ziemię gostyńską?” została Aneta Grzesiak z Kościana. To ona jako pierwsza nadesłała najwięcej poprawnych odpowiedzi. Zdobyła 24 punkty na 25 możliwych.
Po jednym błędzie popełniło także pięć innych osób. O kolejności decydował czas nadesłania e-maila. Miejsce drugie zajęła Barbara Stachowska, trzecie – Anita Horała, czwarte – Andrzej Jankowiak, a piąte – Jacek Sowiński (wszyscy z Gostynia), a szóste – Marcin Konieczny z Michałowa. Kolejne osoby, które znalazły się na honorowanych upominkami miejscach, popełniły dwa błędy. Tutaj też o ustaleniu miejsc rozstrzygnęła godzina wysyłki. Na miejscu siódmym sklasyfikowany został Maciej Horała, na ósmym – Paweł Karolczak, na dziewiątym – Leszek Niemczyk, na dziesiątym – Maria Niemczyk, a na jedenastym – Aleksandra Biderman (wszyscy z Gostynia). O sposobie przekazania nagród poinformujemy laureatów telefonicznie (lub mailowo).
W zabawie wzięły udział 22 osoby – z Gostynia, Kościana, Michałowa, Daleszyna, Kunowa i Brzezia. Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom – dziękujemy za udział w majowej zabawie. Wypada też podkreślić bardzo wysoki poziom konkursu – nikt nie uzyskał wyniku poniżej 80% poprawnych odpowiedzi.
Przypomnijmy, że organizatorami konkursu byli: Muzeum w Gostyniu, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” oraz Gmina Gostyń.

Pliki do pobrania:

https://gostyn.pl/Majowy_Konkurs_Internetowy_-_ODPOWIEDZI__LAUREACI.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl