Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

13 czerwca 2022

Lato z Hutnikiem

Tegoroczny program zajęć wakacyjnych w Gostyńskim Ośrodku Kultury odbędzie się pod hasłem „Lato z Hutnikiem”. Dla dzieci przygotowano szereg twórczych, kreatywnych i kolorowych warsztatów.

W programie znajdują się warsztaty z tworzenia kompozycji z suszonych roślin oraz malowania na płytkach.  Najmłodszych „Hutnik” zaprasza również na warsztaty plastyczne i ceramiczne oraz na zajęcia teatralne. Tego lata będzie można skorzystać także z bezpłatnych warsztatów gitarowych. Ta muzyczna propozycja przygotowana jest dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gitarą i dla tych  średniozaawansowanych.

Będzie można także wziąć udział w leśnych podchodach z Nadleśnictwem Piaski oraz w spacerze z leśnikiem przy zalewie w Jeżewie. Kolejna ciekawa propozycja, dla dzieci od 14 roku życia, to joga w plenerze, a dla tych nieco młodszych wakacyjne pląsy ze Szkołą Tańca Desperado.

Podczas tegorocznych wakacji odbędzie się Gostyński Festiwal Fantastyki „GOSTKON”, „Wieczór z nauką” prowadzony przez Stowarzyszenie Mercury, akcja plastyczna „Kwiatowy dywan”, malowanie w plenerze dla młodzieży i dorosłych oraz spektakl teatru ulicznego podczas pożegnania wakacji w Parku Miejskim.

Szczegółowy plan zajęć i wydarzeń znajduje się na plakatach oraz na stronie: www.gok.gostyn.pl.

https://gostyn.pl/Lato_z_Hutnikiem.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl