Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

23 stycznia 2023

Konkurs "Debiuty Biznesu" 2022 rozstrzygnięty

Weronika Sawitzka, prowadząca w Gostyniu Centrum Zdrowego Odżywiania i Treningu Personalnego, zwyciężyła w szóstej edycji konkursu „Debiuty Biznesu”. 24 młodych przedsiębiorców z ziemi gostyńskiej rywalizowało o ten tytuł w ramach współzawodnictwa organizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Podsumowanie konkursu miało miejsce podczas gali, która odbyła się w czwartek, 19 stycznia 2023 roku.
Na podium stanęli także: Jędrzej Sławiński, właściciel krobskiej firmy Light4Events, zajmującej się oświetleniem scenicznym i dekoracyjnym, oraz Ewelina Włodarczyk, która prowadzi w Gostyniu salon strzyżenia i pielęgnacji psów „Chwila Dla Pupila”.
Kapituła konkursu wyróżniła i przyznała tytuł Finalisty Konkursu „Debiuty Biznesu” 2022 siedmiu kolejnym przedsiębiorcom:
- Klaudii Kordus z Gostynia – „KK BUTIK”, handel odzieży damskiej,
- Martynie Kulczak z Gostynia – „NiMaNi”, pracownia ubrań oraz akcesoriów dla dzieci,
- Karinie Jóźwiak z Domachowa – Studio Tańca i Wizerunku,
- Dagmarze Andrzejewskiej z Żychlewa – „BeautyLab”, gabinet kosmetyczny
- Alicji Jezierskiej-Gąsiorek i Sylwii Weber z Gostynia – Sawianki S.C., sklep artystyczno-rękodzielniczy,
- Katarzynie Krawiec z Gostynia – Kursy Języka Angielskiego „FUTURE”,
- Jakubowi Hoffmannowi z Wycisłowa – A&J Usługi Spawalnicze.
Pełna lista uczestników konkursu dostępna jest tutaj. Tam też podano kryteria oceny uczestniczących w konkursie debiutantów.
Zgodnie z regulaminem, w 2022 roku o prestiżowy o tytuł mogły ubiegać się firmy, które zarejestrowały swoją działalność gospodarczą na terenie powiatu gostyńskiego w latach 2020–2021. Do udziału w konkursie stanęło łącznie 26 firm, lecz dwie z nich nie spełniły wymogów formalnych. W gronie uczestników znalazło się zatem 24 przedsiębiorców z ziemi gostyńskiej (14 firm z gminy Gostyń, trzy firmy z gminy Piaski, po dwie firmy z gmin: Krobia i Pępowo, po jednej firmie z gmin: Pogorzela, Pępowo oraz Borek Wielkopolski).
Sponsorem konkursu był PKO Bank Polski S.A., występujący w roli Partnera Strategicznego.

https://gostyn.pl/Konkurs_Debiuty_Biznesu_2022_rozstrzygniety.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl