Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

02 stycznia 2019

Kolejne maluchy obdarowane ręcznikami „Jestem z Gostynia”

Ponad 250 maluchów otrzymało w ubiegłym roku prezent w postaci ręcznika z logo „Jestem z Gostynia”. Od 3 lat gmina Gostyń wita swoich nowo urodzonych mieszkańców takim prezentem. Przez ten czas ręczniki odebrali rodzice blisko 800 maluchów.

Ręczniki, przy wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego, otrzymują rodzice dzieci, które przyszły na świat w miejscowym szpitalu, a ich mamy są mieszkankami gminy Gostyń. Ręczniczek kąpielowy z kapturkiem opatrzony logo „Jestem z Gostynia” to jeden z elementów polityki prorodzinnej gminy Gostyń, a także budowania przywiązywania mieszkańców do marki Gostyń od najmłodszych lat. Jest to prezent dla maluchów, a także dla rodziców w podziękowaniu za wyzwanie, jakie podejmują, wychowując kolejnego mieszkańca naszej gminy. Również w 2019 roku nowo urodzeni mieszkańcy gminy Gostyń otrzymywać będą powitalny prezent od samorządu.

Ręczniki wykonane są z frotty Luper w kolorze kremowym, obszyte lamówką w morskim odcieniu, w tym samym kolorze jest wyszyte logo. Materiał ma certyfikat i znak: Materiał Przyjazny dla Dzieci.

fot. M.Konieczna

https://gostyn.pl/Kolejne_maluchy_obdarowane_recznikami_Jestem_z_Gostynia.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl