Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

29 stycznia 2021

Jest praca w ZGKiM w Gostyniu

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze ds. gospodarowania nieruchomościami. Osoby zainteresowane pracą mają czas na złożenie aplikacji do środy 10 lutego 2021 r.

By zostać zatrudnionym w  Zakładzie należy spełnić przede wszystkim kryteria wynikające z ustawy o pracownikach samorządowych. Dodatkowe wymogi stawiane przed kandydatami to: znajomość regulacji prawnych w zakresie ustaw: o samorządzie gminnym, ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy, własności lokali oraz między innymi uchwały Rady Miejskiej w Gostyniu w sprawie ustalenia zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Gostyń.

Poszukiwana jest osoba komunikatywna, posiadająca umiejętności pracy w zespole, radząca sobie w sytuacjach kryzysowych.

Do głównych zadań przypisanych do stanowiska ds. gospodarowania nieruchomościami należy między innymi: prowadzenie spraw związanych z gospodarowaniem zasobami mieszkaniowymi i lokalowymi gminy, a w szczególności przyjmowanie i wstępna analiza wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego lub socjalnego oraz pomoc przy prowadzeniu spraw związanych z administrowaniem gminnymi nieruchomościami (grunty, budynki, lokale).

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze oraz wykaz niezbędnych dokumentów można znaleźć tutaj.

https://gostyn.pl/Jest_praca_w_ZGKiM_w_Gostyniu_41808.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl