Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

16 listopada 2023

Jest praca w Przedszkolu nr 5

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu ogłosił nabór na dwa stanowiska urzędnicze: referenta ds. księgowości oraz referenta ds. kadr i płac. Osoby zainteresowane pracą mają czas na złożenie dokumentów do czwartku 30 listopada 2023 roku.
Kandydaci na każde z tych stanowisk muszą posiadać polskie obywatelstwo, a wśród dodatkowych wymagań jest między innymi wyższe wykształcenie kierunkowe, zaś mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Referent ds księgowości będzie zajmować się m.in. prowadzeniem rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami, przyjmowaniem, opisywaniem i przygotowaniem dokumentów do księgowania, wprowadzaniem faktur do programu księgowego.
Zadaniami referenta ds. kadr i płac będzie m.in. prowadzenie dokumentacji oraz spraw kadrowych, płacowych i socjalnych pracowników.
Szczegółowe informacje, w tym wykaz niezbędnych dokumentów oraz możliwe sposoby ich przekazania do Przedszkola Miejskiego nr 5, podane są w ogłoszeniach o naborze, dostępnych tutaj.

https://gostyn.pl/Jest_praca_w_Przedszkolu_Miejskim_nr_5.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl