Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

09 grudnia 2022

Jak rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych?

Jak rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych? - odpowiedzi na to pytanie i konkretne porady uzyskają uczestnicy bezpłatnego szkolenia internetowego, na które zaprasza Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Odbędzie się ono w czwartek 15 grudnia 2022 roku, w ramach intensywnego programu szkoleniowo-rozwojowego pn. "Firmy Jutra", organizowanego we współpracy z Google, PFR i Operatorem Chmury Krajowej.
Webinar rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 15.30. W trakcie spotkania - bazując na przykładzie rynków: czeskiego, niemieckiego, francuskiego - organizatorzy podpowiedzą:
* dlaczego warto rozważać nowe rynki dla swoich produktów;
* jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet;
* jak sprawdzić demograficzny i ekonomiczny profil wybranych krajów;
* jak przeanalizować działania konkurencji na rynkach zagranicznych;
* jak sprawdzić, czego szukają twoi potencjalni klienci w innych krajach.
Szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób przygotować analizę potrzeb do eksportu i o co zadbać, aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces. W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na
praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć biznes za pośrednictwem internetu.
Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.
Spotkanie poprowadzi Bartłomiej Andrzejewski - doradca Google w programie Firmy Jutra. Związany jest z branżą marketingu internetowego od czasów studiów. Chcąc poszerzać umiejętności e-marketingowe, nabył dodatkową wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Od lat zajmuje się szkoleniem i konsultowaniem z arkan internetu różnych grup odbiorców (od najmłodszych, po seniorów).
Zapisz się na webinar: kliknij tutaj 

https://gostyn.pl/Jak_rozwinac_sprzedaz_na_rynkach_zagranicznych.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl