Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

12 kwietnia 2019

„Jak rozwinąć biznes globalnie?” – spotkanie w stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na szkolenie „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”, które odbędzie się w czwartek 25 kwietnia 2019 roku w sali szkoleniowej stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3).

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy rozważają sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski lub już prowadzą międzynarodową wymianę handlową. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną bezpłatne narzędzia on-line, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże firmie w zakresie:

  • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych,
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów,
  • optymalizacji kanałów on-line na rynkach zagranicznych.

W celu rezerwacji miejsca konieczne jest imienne potwierdzenie udziału drogą elektroniczną, rejestrując się na stronie https://eksportzgoogle.evenea.pl/. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Stowarzyszenie zaprasza także na indywidualne konsultacje eksportowe. Będą to bezpłatne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji. Omówione zostaną kroki, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Uczestnicy uzyskają pomoc w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki. Skorzystanie z konsultacji wymaga wcześniejszej rejestracji on-line na stronie projektu.

Spotkanie i konsultacje poprowadzi: Karolina Maj – kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

https://gostyn.pl/Jak_rozwinac_biznes_globalnie_-_spotkanie_w_stowarzyszeniu.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl