Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

24 kwietnia 2020

Internetowy konkurs wiedzy o ziemi gostyńskiej

Na majowy weekend gminne instytucje kultury proponują sprawdzenie wiedzy o historii regionu gostyńskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w majowym konkursie internetowym „Czy znasz ziemię gostyńską?”. Zabawa ma charakter otwarty, zatem każdy będzie mógł wziąć w niej udział. Na najlepszych czekają nagrody i upominki książkowe.
Konkurs przeprowadzony zostanie w dniach od 1 do 3 maja 2020 roku. Głównym celem jest popularyzacja wiedzy o przeszłości regionu gostyńskiego. Udział w zabawie polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na 25 pytań dotyczących historii ziemi gostyńskiej.
Zestaw pytań opublikowany zostanie w internecie w piątek, 1 maja 2020 roku o godzinie 12.00 na stronach: biblioteka.gostyn.pl, gok.gostyn.plmuzeum.gostyn.pl i gostyn.pl. Pytania będą miały charakter testu. Zadanie uczestników polegać będzie na wskazaniu jednej spośród trzech propozycji odpowiedzi.
Zgłoszenie udziału nastąpi poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi drogą elektroniczną na adres muzeum@gostyn.pl do niedzieli 3 maja 2020 roku do godziny 24.00. Należy podać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego (składając jednocześnie stosowne oświadczenie upoważniające organizatorów do przetwarzania tych danych wyłącznie w związku z organizacją konkursu).
Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza nadeśle e-mail zawierający największą liczbę poprawnych odpowiedzi. W ten sam sposób wyłoniona zostanie grupa 10 pozostałych laureatów, którzy otrzymają upominki.
Lista imion i nazwisk laureatów opublikowana zostanie w poniedziałek, 4 maja 2020 roku na stronach internetowych organizatorów. Szczegóły w regulaminie.
Organizatorami konkursu są: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”, Muzeum w Gostyniu i Gmina Gostyń.

Pliki do pobrania:

https://gostyn.pl/Internetowy_konkurs_wiedzy_o_ziemi_gostynskiej.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl