Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

16 marca 2020

Internetowy konkurs na 742. rocznicę lokacji miasta

1 kwietnia br. przypada 742. rocznica spisania dokumentu, który dał początek naszemu miastu. Z tej okazji Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”, Muzeum w Gostyniu i Gmina Gostyń zapraszają do wzięcia udziału w 9. edycji Gostyńskiego Urodzinowego Konkursu Internetowego.
Popularyzowanie wiedzy o przeszłości miasta jest głównym celem konkursu, który przeprowadzony zostanie podczas weekendu – 28 i 29 marca 2020 roku. Udział polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na 20 pytań dotyczących wydarzeń z historii Gostynia.
Zestaw 20 pytań opublikowany zostanie w sobotę, 28 marca 2020 roku o godzinie 12.00 na stronie gostyn.pl, a także na stronach internetowych pozostałych organizatorów: biblioteka.gostyn.pl, gok.gostyn.pl i muzeum.gostyn.pl. Pytania będą miały charakter testu. Uczestnik będzie musiał wskazać jedną spośród trzech propozycji.
Zgłoszenie udziału nastąpi poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi drogą elektroniczną na adres muzeum@gostyn.pl do 29 marca 2020 roku do godziny 24.00. Należy podać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego (składając jednocześnie stosowne oświadczenie upoważniające organizatorów do przetwarzania tych danych wyłącznie w związku z organizacją konkursu).
Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza nadeśle e-mail zawierający największą liczbę poprawnych odpowiedzi. W ten sam sposób wyłoniona zostanie grupa 10 pozostałych laureatów, którzy otrzymają upominki. Lista imion i nazwisk laureatów opublikowana zostanie w poniedziałek, 30 marca 2020 roku na stronach internetowych organizatorów. Szczegóły w regulaminie konkursu, który dostępny jest tutaj.

Pliki do pobrania:

https://gostyn.pl/Internetowy_konkurs_na_742__rocznice_lokacji_miasta_Gostynia.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl