Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

25 marca 2019

Internetowy konkurs na 741. rocznicę lokacji miasta

1 kwietnia przypada 741. rocznica spisania dokumentu, który dał początek miastu Gostyniowi. Z tej okazji Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”, Muzeum w Gostyniu i Gmina Gostyń zapraszają do wzięcia udziału w 8. Gostyńskim Urodzinowym Konkursie Internetowym.
Popularyzowanie wiedzy o przeszłości miasta jest głównym celem konkursu, który przeprowadzony zostanie od 30 do 31 marca 2019 roku. Udział w konkursie polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na 20 pytań dotyczących wydarzeń z historii Gostynia. Pytania opublikowane zostaną w sobotę, 30 marca 2019 roku o godzinie 12.00 na stronach internetowych: www.biblioteka.gostyn.pl; www.gok.gostyn.pl; www.gostyn.pl i www.muzeum.gostyn.pl.
Pytania będą miały charakter testu. Uczestnik będzie musiał wskazać jedną spośród trzech propozycji. Zgłoszenie udziału nastąpi poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi drogą elektroniczną na adres muzeum@gostyn.pl do 31 marca 2019 roku do godziny 24.00. Należy też podać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego.
Zwycięzcą konkursu będzie osoba, która jako pierwsza nadeśle e-mail zawierający największą liczbę poprawnych odpowiedzi. W ten sam sposób wyłoniona zostanie grupa 10 pozostałych laureatów, którzy otrzymają upominki. Lista imion i nazwisk laureatów opublikowana zostanie w poniedziałek, 1 kwietnia 2019 roku na stronach internetowych organizatorów.
Szczegółowe zasady przeprowadzenia konkursu zawarte są w regulaminie.

Pliki do pobrania:

https://gostyn.pl/Internetowy_konkurs_na_741__rocznice_lokacji_miasta.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl