Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

05 lutego 2020

Indywidualne konsultacje eksportowe

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają do udziału w indywidualnych konsultacjach eksportowych.

Projekt dedykowany jest dla przedsiębiorców, którzy już prowadzą działalność eksportową oraz tych, których chcieliby dopiero dowiedzieć się, jak rozpocząć przygodę ze sprzedażą międzynarodową.

Podczas konsultacji przedsiębiorcy poznają narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy.

Doradca pomoże w zakresie:

• analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych;

• lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów;

• optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych.

Przedsiębiorca wspólnie z doradcą przejdzie przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie gdzie i od czego zacząć? Przygotują również plan wejścia firmy na nowe rynki.

Ze wsparcia w projekcie możesz skorzystać niezależnie od poziomu wiedzy z zakresu marketingu internetowego oraz celów biznesowych. Każdemu zainteresowanemu doradca poświęci godzinę. Po spotkaniu doradca zapewnia wsparcie przez kolejne 2 miesiące. Konsultacje są bezpłatne i mają charakter indywidualny.

Konsultacje poprowadzi Karolina Maj - doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje a poza tym kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group.Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. 

Kolejne konsultacje odbędą się we wtorek 18 lutego 2020 r. w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń

Zainteresowani przedsiębiorcy mogą się zgłosić na konsultacje eksportowe poprzez formularz: http://bit.ly/konsultacje_gire 

https://gostyn.pl/Indywidualne_konsultacje_eksportowe_41050.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl