Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

28 sierpnia 2023

IV edycja „Kryminalnego Magla” - 14-16 IX

Największy i najbardziej prestiżowy polski festiwal kryminału historycznego odbędzie się już niedługo w Gostyniu. IV edycja imprezy pod tytułem „Kryminalny Magiel” rozpocznie się w czwartek 14 września 2023 roku i potrwa do soboty 16 września. W tym czasie do Gostynia i okolicznych miejscowości zawitają czołowi pisarze kryminałów - Graham Masterton, Alek Rogoziński, Ryszard Ćwirlej, Tomasz Duszyński, Olga Rudnicka i Michał Larek, a spotkania autorskie odbędą się również w Pępowie, Poniecu, Krobi i Piaskach. Oczywiście, będzie też mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Szczegółowy program na afiszach, jak i na stronie internetowej festiwalu.

Organizatorzy - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w GostyniuGostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”Muzeum w Gostyniu – serdecznie zapraszają do udziału.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego) w ramach Programu „Promocja czytelnictwa”, którego celem jest wspieranie wartościowych form promowania czytelnictwa, zarówno poprzez dofinansowywanie innowacyjnych szeroko zakrojonych programów promujących powszechne praktyki czytelnicze, jak i poprzez wsparcie dla przedsięwzięć promujących najbardziej znaczące zjawiska literatury współczesnej.

Pliki do pobrania:

https://gostyn.pl/IV_edycja_Kryminalnego_Magla.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl