Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

15 stycznia 2016

GOSTKON 2016

Wielkimi krokami zbliża się Gostyński Festiwal Fantastyki GOSTKON. Trzecia, największa do tej pory, edycja imprezy rozpocznie się w czwartek 4 lutego i potrwa do niedzieli 7 lutego 2016 r.

Pierwszego dnia na ekranie kina „Pod Kopułą” wyświetlone zostaną komiksy dźwiękowe – Kajko i Kokosz, Thorgal, Żywe Trupy. W drugim dniu na gostyńskim rynku wystawione zostanie widowisko teatru alternatywnego Fahrenheit 451. Główna impreza odbędzie się w sobotę 6 i niedzielę 7 lutego w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. W programie Games Room, demonstracja nowoczesnych technologii – 3D, roboty, rzeczywistość rozszerzona; blok popularno-naukowy i literacki. Wśród gości znajdą się Jakub Ćwiek, Maciej Parowski, Lech Jęczmyk, prof. Ilona Czamańska, dr Rafał Nawrocki, dr Gosia Żarnecka. W trakcie imprezy odbędzie się również Ogólnopolski Konkurs Cosplay. Na konwencie pojawi się Imperium Mocy. Dostępna będzie czytelnia komiksów Biblioteki Uniwersyteckiej UAM Poznań. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Bieżące informacja o atrakcjach GOSTKONu można znaleźć na profilu www.facebook.com/gostkon oraz na stronie internetowej www.gostkon.mywebzz.com. Wstęp na festiwal odbywający się w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” jest bezpłatny.

 

GOSTKON 2016
GOSTKON 2016

https://gostyn.pl/GOSTKON_2016_37150.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl