Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

15 lutego 2019

GOK „Hutnik” poszukuje głównego księgowego

Dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” poszukuje osoby na stanowisko głównego księgowego. Kandydaci na złożenie swoich ofert mają czas do piątku 15 marca 2019 roku.

Poszukiwana jest osoba, która ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości lub ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości, jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Mile widziane będą osoby posiadające doświadczenie w pracy księgowego w jednostce sektora finansów publicznych, a także komunikatywne, sumienne, odpowiedzialne i dyspozycyjne.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie między innymi: prowadzenie rachunkowości jednostki, sporządzanie sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych, prowadzenia rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym.

Pełną treść ogłoszenia, a także wykaz wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie www.gok.gostyn.pl.

https://gostyn.pl/GOK_Hutnik_poszukuje_glownego_ksiegowego.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl