Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

20 grudnia 2019

Bezpłatna komunikacja miejska i podmiejska

MILLA Spółdzielnia z Leszna, w kolejnym, 2020 roku, będzie obsługiwać bezpłatną komunikację miejską i podmiejską w gminie Gostyń. Firma wygrała ogłoszony przez burmistrza Gostynia dwu letni przetarg na świadczenie usługi komunikacji miejskiej i podmiejskiej na lata 2019-2020.

Rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej i podmiejskiej na rok 2020 nie ulega zmianie. Rozkłady można znaleźć tutaj. Na stronie http://gostyn.kiedyprzyjedzie.pl można sprawdzić godziny odjazdu z poszczególnych przystanków autobusowych. Bezpłatna aplikacja mobilna kiedyprzyjedzie dla telefonów komórkowych jest dostępna dla systemu operacyjnego: Android, iOS oraz Windows Phone. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami środków komunikacji miejskiej i podmiejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Przystanek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Z serwisu można korzystać na kilka sposobów:

  • odwiedzając stronę internetową www.gostyn.kiedyprzyjedzie.pl – w oknie wyszukiwania w zakładce „przystanki” należy wpisać nazwę przystanku, jego numer lub też wskazać go na mapie. Po kliknięciu otrzymujemy informację o czasie pozostałym do najbliższych odjazdów. Aktualizacja danych odbywa się automatycznie co 15 sekund,
  • korzystając z mobilnej wersji strony – użytkownik serwisu po wybraniu przycisku „Znajdź przystanek” zostaje przekierowany do strony zawierającej panel wyszukiwarki oraz listę wybranych przystanków. Po wprowadzeniu nazwy lub numeru przystanku ukazuje się tabela odjazdów,
  • wysyłając SMS o treści: pl.kp.gostyn.pod numer: 70711 (przykładowa treść SMS: pl.kp.gostyn.4). Numery przystanków można znaleźć na stronie www.gostyn.kiedyprzyjedzie.pl lub na rozkładach jazdy zamontowanych na przystankach autobusowych. Koszt wysłania jednego SMS wynosi 62 grosze.

https://gostyn.pl/Bezplatna_komunikacja_miejska_i_podmiejska.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl