Facebook
Youtube Fundusze Europejskie

www.gostyn.pl

27 lutego 2020

Aplikacja przypomni kiedy i jaki kosz ze śmieciami wystawić

Wystarczy ściągnąć na telefon bezpłatną aplikację Eco Harmonogram, wybrać miejscowość, ulicę, numer domu i od tego momentu aplikacja będzie nam przypominać, że zbliża się u nas termin odbioru śmieci. Podpowie, czy należy wystawić śmieci zmieszane, biodegradowalne, szkło, plastiki, czy może zbliża się u nas zbiórka wielkich gabarytów.

Sami możemy wybrać, kiedy aplikacja ma nam przypomnieć o odbiorze śmieci – na ile dni wcześniej (dzień, dwa lub trzy dni), a także o której godzinie. Wszystkie te dane można wybrać w ustawieniach aplikacji.

W Eco Harmonogramie można znaleźć także inne przydatne informacje, o tym jak segregować odpady, adres wraz z godzinami otwarcia PSZOKu w Goli, czy kontakt z Komunalnym Związkiem Gmin Regionu Leszczyńskiego.

Aplikacja Eco Harmonogram jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w sklepach AppStore (dla systemu iOS), Google Play (dla systemu Android) oraz Windows Phone Store (dla systemu Windows Phone). Wystarczy wejść na swoim smartfonie do sklepu z aplikacjami, wyszukać Eco Harmonogram i kliknąć "Zainstaluj".

https://gostyn.pl/Aplikacja_przypomni_kiedy_i_jaki_kosz_ze_smieciami_wystawic.html

Strona internetowa gminy Gostyń.
Gmina Gostyń, Rynek 2, 63-800 Gostyń
Kontakt z redakcją: redakcja@gostyn.pl